Про компанію "НАТА"

З 2000 року працює магазин будівельних матеріалів "НАТА" у центрі м.Сарни по вул. Широкій 12. Тут можна придбати фарби та шпаклівки, керамічну плитку, ручні та електричні інструменти, електро- та сантехнічну продукцію і ще багато чого, пов'язаного з будівництвом та ремонтом.


У зв'язку з постійно зростаючими темпами будівництва та ремонту осель постало питання розширення асортименту товарів. Однак з часом стало не вистачати наявних площ і складських і торговельних. Тому було прийнято рішення відкрити гуртовню, головний напрямок діяльності якої - торгівля будівельно-оздоблювальними матеріалами.


Площа виставкового залу становить 1250м2. Крім будматеріалів тут можна придбати все необхідне для здачі об'єкта під ключ: великий вибір керамічної плитки, електро та освітлювальних приладів тощо. Ми запропонуємо більше тридцяти тисяч найменувань продукції: від цвяхів до покрівельних і теплоізоляційних матеріалів, від шпаклівок і фарб до сучасної сантехніки та броньованих дверей.


Покупців неодмінно приваблять якісні, сертифіковані та недорогі товари як вітчизняного так і іноземного виробництва. Крім того велике значення має просторий зал, відсутність тисняви, зручне розташування відділів, відмінний сервіс. Колектив складають молоді, професійні, висококваліфіковані енергійні спеціалісти. Їх характеризує доброзичливість та бажання допомогти покупцю у виборі найоптимальнішого матеріалу.


Менеджери гуртовні завжди стежать за передовими технологіями у галузі будівництва, приймають активну участь у виставках, семінарах тому наш асортимент постійно розширюється та поповнюється новинками.